(097) 587-06-45

Співвітчизник

Об'єднання громадських організацій та громадян

 

Той, хто пізнав себе, пізнає БОГА! Співвітчизнику, у якого ще залишилася совість, і немає бажання виїхати-втекти з України - це послання Тобі! Пора брати відповідальність за свою долю в свої руки і з Божою помічу спробувати примирити українців, які розділилися на тих хто любить Україну: на російській та українській мовах. Співвітчизники, вже дійшли до громадянської війни, розділені політиками, які намагаються через гасло -розділяй і володарюй на крові своїх співвітчизників красти вже не мільйони, а мільярди доларів доводячи країну до повного хаосу і зубожіння! Все це призвело до того що наша молодь спортивної зовнішності прикриваючись відмазкою, що жити якось треба готові бити хоч бабусь, хоч дітей продавшись за 500 грн. будь-якому гаду, який має гроші і нахабство ще щось вкрасти, віджати, і сіяти беззаконня.

ЧОМУ МИ дозволяємо п'яниці ПРЕЗИДЕНТУ та його ненаситній зграї, ЯКА ЗА ГРОШІ, ВКРАДЕНІ ІЗ БЮДЖЕТУ КУПИЛА СОБІ 450 ДЕПУТАТІВ, ЧОБ ВЕРШИТИ НАШІ ДОЛІ?
А тепер подивимося на наше сьогодення. Молодь поїхала на заробітки, або за 500 гривень буде бити будь-кого, хто під руку попадеться!
·      ДУХОВНІСТЬ відсутня, віримо тільки в силу грошей!
·      КОНСТИТУЦІЯ не виконується, корупція її вбила!
     Слуги закону - депутати  недоторканні!
·      ПРЕЗИДЕНТ (причому будь-який з 5ти) - гарант Конституції - корупціонер - ворог народу!
·      ЦЕРКВУ розділили на радість усім бездушним тварям, які влаштували весь цей шабаш на крові заради власних хвилинних інтересів.

            Я вам хочу сказати, не шукайте собі пастухів серед політиків, повірте в себе, своїх близьких і зрозумійте, що в кожному з нас є частинка Бога, яка хоче щоб ми були вільними та щасливими і пройшли іспит, який допоможе нам зрозуміти що Україна – це Ми! На мою думку справжній українець всередині кожного з нас, знайдіть його і тоді ваша воля підтримає і надихне Вас на нові звершення, які призведуть до розбудови дійсно Незалежної України. Але поки у нас в Україні політики грають у “Богів” які зі свого олімпу «Верховної Ради, Адміністрації, Президента і Кабінету Міністрів» вже багато років не помічають людей, які б'ються за недоїдки з їхнього столу. Все найсмачніше Гарант, Чиновники, Депутати і Олігархи вже з'їли, кинувши народу кістку БЕЗ ВІЗОВОГО РЕЖИМУ, МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ яка вбила медицину, РЕФОРМА ОСВІТИ добила освіту, ПЕНСІЙНА РЕФОРМА добила пенсіонерів змушуючи животіти.

Все зроблено для того, щоб було легко красти і не за що не відповідати, а населення прибувало в повному дурмані і невігластві намагаючись не помічати хаосу війни і роз'єднання народу України!
Безвладдя, ПРЕЗИДЕНТ, ДЕПУТАТИ все це зроблено, щоб спробувати забрати у людей бажання до боротьби, і подавити нашу волю, щоб ми почали думати що в нас немає іншого вибору бо життя без 
сенсу, гірше смерті. Але право вибору, дав нам Господь Бог і користатися цим правом, чи не користатися , це наш вибір!
 
  
Громадське об'єднання ПОСТУП