(097) 587-06-45

Співвітчизник

Об'єднання громадських організацій та громадян

Об’єднання громадських організацій «Співвітчизник» - комунікаційний майданчик, де студенти, молоді фахівці та підприємці формують новий порядок денний розвитку країни.

У 2017 році світ увійшов в етап жорсткої економічної конкуренції та змагань за людські і природні ресурси. Тому, саме зараз, час шукати виходи з непростих економічних, соціальних, геополітичних питань та формувати новий порядок денний розвитку країни.

Ми як країна, поступово позбавляємося ілюзій та чітко розуміємо, що тільки від нас самих залежить, в якій країні, в яких умовах і з яким національним багатством ми будемо жити завтра. Від щоденного вибору і щоденної роботи складається загальний успіх кожного, і країни в цілому.

Чекати і сподіватися на підтримку міжнародних партнерів – це обманювати самих себе і втрачати найголовніше – час. Треба чітко зрозуміти, що вже зараз, в сьогоднішніх умовах треба шукати точки росту і поступово ставати сильними. Все просто – в нашому успіху, зацікавлені тільки ми.

Зараз ми, як країна, отримали сигнал, розраховувати потрібно виключно на себе та свої внутрішні ресурси – людські, наукові, природні, економічні.

Будь-яке підприємство розвивається тоді, коли працює над посиленням своїх економічних зв’язків та розширює сфери впливу на ринку, строюючи робочі місця, додану вартість, наповнюючи бюджет країни.

Саме тому важливо зберегти країну та визначити точки росту. І ці точки росту знають люди-практики, які в цих умовах, щоденно працюють над конкурентноздатністю наших товарів та послуг.

МАЙБУТНЄ ЗА СМІЛИВИМИ ТА СИЛЬНИМИ !!!

Громадське об'єднання ПОСТУП